Informacje

Nieszpory i adoracja Najświętszego Sakramentu Codziennie o godzinie 17.00 w kaplicy klasztornej sprawowane są Nieszpory – śpiewane przez siostry według Monastycznej Liturgii Godzin, a po nich półgodzinna adoracja, zwana benedykcją.

Intencja wynagradzająca w ostatni piątek miesiąca Zgodnie z ekspiacyjnym charakterem Zgromadzenia dzień ten przeżywany jest przez siostry w duchu wynagrodzenia przez całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo drogi krzyżowej i koronkę do Najświętszych Ran Pana Jezusa.

Intencja wynagradzająca w pierwszą sobotę miesiąca Osoby świeckie w tym dniu mają możliwość włączenia się w modlitewne czuwanie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie czuwania – godz. 17.00 – Nieszpory, adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec. Zakończenie – godz. 18.15

Każdego 10 dnia miesiąca, w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Niegowie, odprawiana jest Msza św. o łaskę rychłej beatyfikacji Sługi Bożej Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej oraz w intencjach polecanych Zgromadzeniu i zapisanych w Księdze Próśb wyłożonej przy sarkofagu Matki Założycielki.