Modlitwa

W kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Niegowie, od 2006 roku złożone są doczesne szczątki Czcigodnej Sługi Bożej Matki Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej. Jest to szczególne miejsce kultu naszej Założycielki oraz miejsce modlitwy w intencjach osób, które powierzają nam swoje prośby.
Każdego 10 dnia miesiąca odprawiana jest Msza św. o łaskę cudu i dar beatyfikacji Matki Wincenty oraz we wszystkich intencjach nadesłanych i zapisanych w Księdze Próśb złożonej przy sarkofagu.

 

Codziennie, w Godzinie Miłosierdzia Bożego polecamy wszystkie intencje, które są przysłane jako prośby o modlitwę. W tych intencjach odprawiamy także Nowennę za przyczyną Matki Założycielki

 

 

MODLITWA O BEATYFIKACJĘ
Czcigodnej Sługi Bożej Matki Wincenty od Męki Pańskiej
Jadwigi Jaroszewskiej

Wszechmogący, wieczny Boże, Tyś dał Kościołowi i światu Twoją służebnicę Wincentę, która całym swym życiem pragnęła zadośćuczynić Twojej Sprawiedliwości, służąc z bezgraniczną miłością najbardziej nieszczęśliwym, wzgardzonym i opuszczonym.
Błagamy Cię, aby Kościół dla większej chwały Twojej i dla naszego dobra zaliczył ją do grona swoich świętych.
Boże, źródło wszelkiej świętości, udziel nam za wstawiennictwem Twojej służebnicy Wincenty łaski…, o którą pokornie prosimy. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Jeśli chcesz przesłać swoją prośbę lub podziękowanie, napisz do nas:
osbsam@zakon.opoka.org.pl

W związku z trwającym procesem beatyfikacyjnym Czcigodnej Sługi Bożej Wincenty od Męki Pańskiej Jadwigi Jaroszewskie prosimy o informowanie o łaskach otrzymanych za jej wstawiennictwem – jeśli możliwe, z podaniem swojego nazwiska i adresu.